En İyi Web Hosting Firmalarının Özellikleri

Sitemizde yer alan hosting firmaları arasında, listemize dahil ettiğimiz genç şirketler de var. Ne var ki; genç bir şirket olmak önemlidir. Bu firmalardan biri de 2005 yılında piyasaya girdiği zaman web hosting endüstrisini; yeni, sağlam ve pek çok özelliğe sahip web hosting paketleriyle etkilemiştir. Gizli harçlar ya da ödeme hileleri olmadan, iyi hosting firmaları tüketicinin güvenini kazanmış ve ekonomik web hosting sağlayıcılar arasında hızla zirveye tırmanmıştır.

En iyi hosting şirketleri sorunları, ciddi boyutlara ulaşmadan kontrol altına alan kapsamlı bir denetleme sistemi geliştirmiştir. Bu da daha çok hizmet süresi ve daha az iş kaybı anlamına gelmektedir. Pek çok host 99.9% hizmet süresi iddia ederken, kaliteli hosting firmaları parasını iddiaya değil 99.9% hizmet süresini garantilemeye yatırır. Bu şu anlama gelir; hizmet süreniz 99.9% altında ise paranız iade edilir veya size ücretsiz hosting kredisi verilir. Hatta bununla da yetinmeyip tüm hosting paketleri için 30 gün para iade garantisi de verilir.
En iyi hostingler altındaki tüm ucuz hosting paketleri size üstün fiyatlar sunar. Tüm paketler geniş disk alanı, bandwidth, sınırsız domain barındırma, POP hesapları ve email yönlendirme özelliklerine sahiptir. Hostingler aynı zamanda blog sahipleri için de; limitsiz MySQL veritabanları, WordPress ve b2evolution otomatik yükleyicileri ile favori hosting sağlayıcısıdır.

Webhosting firmaları tüm müşterilerine site yönetimi için cPanel (Kontrol Paneli) sağlar. Kontrol panelinde website istatistikleri, email hesaplarının, alan adlarının, dosyaların kontrolü gibi pek çok önemli ve detaylı bilgi bulunur. içerik yönetimi sağlanan bir websiteye sahip olmak isterseniz, Kontrol Panelindeki Fantastico ile Joomla gibi geniş çaplı otomatik sistemler de kurabilirsiniz. Kontrol Panelleri aynı zamanda, website kurulumunda iyi bir araç olan RVsitebuilder da içermektedir.
Hosting şirketlerinin müşteri yetkilisinden; en fazla 5 dakikalik bekleme süresi ile telefon ve 30 dakikadan az yanıtlama süresi ile e-mail yoluyla 24/7 teknik destek alabilirsiniz. Web Kaliteli Hosting Firmaları iki yıl üstüste, En iyi Müşteri Servis Ödülü’nü kazanmıştır. En iyi hosting firmaları güvenilir müşteri desteği ile, yüksek oranda müşteri tatminkarlığı sağlıyor. Çeşitli hosting ve bağlantılı ihtiyaçları, geniş seçenekli hosting çözümleriyle sunuyor. Hosting planları paranızın karşılığını fazlasıyla veriyor.

Go to Top