Bizi Arayın

08505211680

WhatsApp

08505211680

Canlı Destek

Chat / E-posta

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

En Ucuz Hosting Firmaları

en-ucuz-hosting

Şüphesiz ki sektörün en tartışmasız en büyük firmalarından biriside GoDaddy hostingdir. İnternetin neresine bakarsak bakalım GoDaddy’i görmek mümkün. Saniyesi 1 milyon doları bulan bir organizasyonda bile rahatlıkla reklam verebilen GoDaddy’nin temel amacı; müşteriye sattığı ana materyallerin yanında mutlaka başka hizmet yâda ürünlerde satmak. Alan ismini oldukça uygun bir ücret karşılığında pazarlamakla bilinen bu firma, size alan ismini satarken mutlak suretle başka hizmetlerde pazarlamaya çalışmakta.

 

GoDaddy, en cüzi rakamlara en ucuz hosting hizmeti arayanların tercih ettikleri bir hosting hizmeti olup yaklaşık 30 milyon civarındaki alan isminin ev sahibi. Sunduğu hosting paketleri diğer firmaların paketlerine göre içerik olarak daha zayıf olsa da sonuçta tüm müşterilerin sınırsız bir hosting istemeyeceği de bir gerçek. Bununla beraber Godaddy’nin sunduğu trafik ve hosting alanı birçok müşteri için yeterli oranlarda. Bütün bunların üzerine aylık fiyatının 4 dolar gibi çok küçük bir rakam olduğu düşünüldüğünde, Godaddy ciddi bir tercih nedeni olabilmektedir.

 

Fiyat

GoDaddy paketlerinin tamamı minimum 500 tane email hesabıyla gelmekte. Bu raka büyük bir şirket için bile yeterli olabilecek nitelikte. Buna ilave olarak 10 tane MySQL database, 50 email yönlendirme ve bunların yazılımları mevcut. Bunların dışında günlük yedekleme imkânı veren GoDaddy ücretsiz alan adı vermemekte. Ancak alan adı ücreti ilk yıl çok da değil. Sadece 2dolar.

 

Performans

Koymuş olduğu limitler nedeniyle sunucu üzerinde aşırı yoğunluğu bulunmayan GoDaddy sürekli ortalama bir hızda çalışmakta. Paketler arasında ise farklılık olmadığını söyleyebiliriz.

 

Güvenilirlik

Çok sayıda eleştiri alan ve bazı çevrelerce de sevilmeyen bir firma olan GoDaddy, datacenter gibi son teknolojik ürünleri kullanmakta. Firma, % 99,9 seviyesinde bir uptime yüzdesi sunmakta. Bu şu anlama geliyor; bilgileriniz en Godaddy’nin kendi sunucuları kadar güvenle korunmakta.

 

Kontrol Paneli

Alehte yapılan tek yorum firmanın çok fazla ürün ve hizmet sattığı yönde. Bu durum karışıklığa neden olmaktadır. Kontrol paneli de bu bağlamda biraz karışık planlanmış. Baze erişim konusunda zorluk yaşamak mümkün. İlave olarak kontrol panel hızı da düşüktür.

 

Müşteri Destek

7/24 müşteri desteği sağlayan firma, telefonla yapılan aramalarda ortalama 10 dakika içerisinde müşterisi ile iletişime geçmekte. Eğer firmaya eposta yolu ile ulaşmak isterseniz geri dönüş hızı yaklaşık 7 saat.

 

Müşteri memnuniyeti

Şirketin büyük olması haliyle kötü yorumların da fazlaca olması demektir. Gene de her geçen gün müşteri portföyünü geliştirmekte olan firma, büyüklüğünden bir şey kaybedeceğe benzemiyor.

 

GoDaddy’i neden seçmeli?

·Hosting Şirketlerinin En Büyüğü

·Alan İsmi Ucuz

·100 Dolarlık Google Reklam

·Google Webmaster Tools

·Shares

·Vps

·Dedicated Hosting

·Birden fazla site, e mail hesabı, disk alanı, e mail kutusu ve aylık transfer özellikleri ise sınırsız.

$1’a Web Hosting Fırsatı!
Dünya’nın En Ucuz Hosting Firmalarını Görün
admin

Bir cevap yazın