Bizi Arayın

08505211680

WhatsApp

08505211680

Canlı Destek

Chat / E-posta

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

GoDaddy’den Domain Almak

godaddy-domain-hosting

Bir web master için en önemli konu hiç kuşku yok ki domain ve hosting hizmetidir. Domain satın alma işlemi günümüzde çok basit bir işlem haline gelmiştir. Ancak piyasada bulunan hosting firmaları konularında en iyisi olduklarını beyan etmeleri nedeni ile ihtiyaca uygunluk içeren domain almak günümüz şartlarında oldukça zor olmaktadır.

 

Godaddy’e Nasıl Üye Olunur?

Öncelikle godaddy internet sitesine giriş yapılmalıdır. Sağ üst köşede bulunan Create an account yazısına tıklanır. Açılan pencerede mail ve şifre bölümüne gerekli bilgiler girilerek site üyeliği gerçekleştirilir. Godaddy’e üye olmak bu kadar basittir. Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra sağ üst köşede bulunan siteye giriş butonuna tıklanarak Hİ yazısı görünecektir. Giriş işlemi yapıldıktan sonra sıra Domain satın almaya gelmiştir.

 

Godaddy’den Domain Nasıl Alınır?

Domain alabilmek için kullanılabilecek en iyi domain firması hiç kuşku yok ki Godaddy’dir. Godaddy’den domain almak için kullanıcılar kendi domainlerini çok kısa sürede alabilmektedirler. Aslına bakılırsa Godaddy promo code yani indirimli kuponu gibi sunulan çeşitli imkanlar sayesinde istenilen alan adını daha uygun fiyatlara alabilme imkanı sağlanmaktadır. Godaddy üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra find a domain butonuna tıklanarak alınmak istenen domain yazılır ve GO butonuna tıklanır. Sistem kullanıcıların seçtikleri domainler ile ilgili diğer uygulamaları da kendilerine sunacaktır.

Eğer kullanıcılar diğer uygulamalar ile ilgilenmiyorlarsa Contiune Checkout butonuna tıklayarak devam edebilirler. Sistem otomatik olarak kullanıcılara ilerleyen zamanlarda hosting ya da mail adresi alıp almayacağını sormaktadır. No, Tahanks butonuna tıklanarak işlemlere devam edilmektedir. Bu aşamadan sonra artık ödeme kontrolü gerçekleştirilerek onaylama sürecine geçilmektedir. Sayfa aşağı doğru indirildiğinde eğer kullanıcıların promosyon kodu varsa konu ilgili kısma yazarak domaini daha ucuza almak mümkün olmaktadır. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra Proceed to Chesckout butonuna tıklanır.

Hosting hizmetleri ise satış ve satış sonrası hizmet kalitesine sonuna kadar güvenilebilmektedir. Oldukça güçlü alt yapı sistemi ile binlerce bireysel ve kurumsal müşterine yıllardır kesintisiz ve kaliteli hizmet olanakları sunmaktadır.

 

Godaddy’de Ödeme İşlemi Nasıl Gerçekleşiyor?

Bu adım yapılan işlemler içerisinde en önemli adım olarak dikkat çekmektedir. Eğer kullanıcıların sanal kartları varsa sistem üzerinde bulunan sanal kart bilgileri alanı doldurulur. Kullanıcılar ödeme bilgilerini de girerek doğrulama kodu sayfasına yönlendirilir. Doğrulama kodu da girildikten sonra Place Your Order butonuna tıklanır. Eğer tüm işlemler doğruysa işlem tamamlanmış olacaktır.

Godaddy firması kesintisiz internet ve alan adı konusunda dünya çapında bir firma haline gelmiştir. Yaklaşık 4000 çalışanı ile kapsamlı bir müşteri hizmetleri servisi sunmaktadır. Aynı zamanda 14 ülkede tesisleri bulanarak konu ile ilgili ne kadar profesyonel bir firma olduğunu göstermiştir. Aynı zamanda kurmuş olduğu web güvenlik kontrolleri ile web sitelerinin güvenliklerini en üst seviyeye çıkarmıştır.

$1’a Web Hosting Fırsatı!
Domain ve Hosting Almak İçin GoDaddy’ye Gidin
admin

Bir cevap yazın