Bizi Arayın

08505211680

WhatsApp

08505211680

Canlı Destek

Chat / E-posta

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Güvenilir Web Hosting Firmaları

guvenilir-hosting

Godaddy domain konusunda dünyanın en iyi ve en güvenilir hosting firmaları arasında yer almaktadır. Bu hizmet anlayışını hosting sektörüne de taşıyarak bu konuda da kaliteli hizmetler vermektedirler. Godaddy, dünyanın en büyük alan adı kayıt kuruluşu olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda 59 milyon alan adının yönetimi konusunda çalışma göstermektedir. Yaklaşık olarak 13 milyon kayıtlı kullanıcısı ile büyük bir firma haline gelmiştir. Dünya genelinde 14 tane tesisi bulunarak dünya genelinde hizmet vermektedir. Yaklaşık 4000 çalışan personeli ile kurumsal bir firma haline gelmiştir. 7/24 kesintisiz müşteri hizmeti ile müşterilerinin sorunlarına anında cevap verme ve sorunları çözme eğilimi bulunan bir firmadır.

 

Godaddy Hosting Hizmetleri Nelerdir?

Godaddy, güvenilir hosting hizmeti vermek için web barındırma hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet ekonomik, lük ve üst düzey paketler olarak paketlere ayrılmıştır. Müşteriler kendileri için en uygun paket hangisi ise o paketi seçerek işlemlerine başlamaktadırlar. Aynı zamanda özel sanal sunucular diğer bir adı ile VPS sunucu hizmeti olan küçük ölçekli sanal bir sunucuya sahip olmak isteyen kullanıcılar normal sitelere göre biraz daha fazla trafik alan siteler ve sunucularına özel script kurmak isteyenler 1, 2, 3 ,4, 8 GB sanal sürücüler elde edebilirler.

Günümüz şartlarında Ddos korumalı hosting bulmak oldukça zordur. Godaddy bu hizmet için ekstra bir ücret almadan müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Bu hizmet şile birlikte kullanıcıların siteleri güven içerisinde olduğu gibi gelebilecek saldırılara karşı da temkinli olunmaktadır. Yukarıda belirtildiği gibi hosting paketleri ekonomik, lüks ve üst düzey paket olmak üzere 3 farklı paketten oluşmaktadır. Ekonomik paketin özelliklerine bakıldığında; Ekonomik pakette, sınırsız trafik ve web sitesi hizmetinin yanı sıra 100 GB depolama alanı ve 100 adet de e posta hizmeti verilmektedir. Aynı zamanda 1 adet domain ve tek tıklama ile bir anda 200 tane uygulama indirme özelliği sunulmuştur. Tüm bunların yanı sıra güvenlik izlemesi ve Dss koruması ile esnek ve kolay kullanım paneli ile müşterilerinin hizmetine sunulmaktadır.

Godaddy hosting lüks paket özelliklerine bakıldığında sınırsız trafik ve sınırsız web sitesi ekleme özelliği mevcuttur. Sınırsız depolama alanı ile 500 adete posta adresi bulunmaktadır. 1 Adet ücretsiz domain ile birlikte bir tıklama ile aynı anda yüklenebilecek 200 adet uygulama da hizmetin içerisinde bulunmaktadır. Aynı zamanda güvenlik izlemesi Ddos koruması ile esnek ve kolay kullanım paneli ile müşterilerinin hizmetine sunulmaktadır.

Godaddy hosting de bir başka paket ise üst düzey pakettir. İsminden de anlaşılacağı üzere paketlerin en iyisi denilebilir. Özellikleri bakımından diğer iki paketin tamamını kapsadığı gibi bu paketlerinde haricinde iki kat işlemci gücü ve bellek, premium dns imkânı, 1 yıllık SSL sertifikası ile ekstra özellikleri bulunmaktadır. Godaddy hosting 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri ile yaşanacak en ufak sorun uzman kişiler tarafından anında çözülmektedir. Güvenilirliğe ve Aynı zamanda web sitelerinin güvenliğine de büyük önem verilmektedir.

$1’a Web Hosting Fırsatı!
En Güvenilir Hosting Şirketlerini Görün
admin

Bir cevap yazın