Bizi Arayın

08505211680

WhatsApp

08505211680

Canlı Destek

Chat / E-posta

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

İhs Web Hosting İncelemesi

$1’a Web Hosting Fırsatı!
Dünya’nın En İyi Hosting Firmalarını Görün

ihshosting-inceleme

İhs hosting üzerinden web hosting almak adına nasıl bir işlem gereklidir?

Belirlenen alan adı firma tarafından kullanıma uygun olup olmadığı kontrol edilir ve alan adı tescil edilmektedir. Böylece bir başkasının kişinin belirlediği alan adını tescil ettirme işlemine dair güvenlik önlemi alınmaktadır. Alan adı satın alma işlemi yapılamamaktadır. Sadece en bir yıl kullanım halinde olmasına ilişkin tescil edilen alan adı bir yıllık bir sürenin bitiminde tekrar tescil edilmezse bir başkası tarafından kullanıma açık hale gelmektedir. Tescil edilen alan adına hosting hizmeti satın alınması gerekmektedir.

Web hosting kontrol paneli nasıl sağlanmaktadır?

Kişiler e-posta hesaplarını kendi başlarına web hosting kontrol ve yönetim paneli ile oluşturabilmektedirler.

İhs hosting veri merkezleri nerede bulunmaktadır?

İhs telekom web hosting sunucuları İstanbul’da bulunan Beşiktaş’ta Fulya’da ve Ümraniye’de Dudullu’da yer almaktadır.

Sunucular nasıl bir donanım altyapısına sahiptir?

Redhat ve VMWare tabanlı olup Cloud alt yapısı üstünde yer alır. Netapp ürünleri hem depolama hem de yedekleme çözümünde kullanılmaktadır.

Başka bir hosting firmasında kurulan web sitesi İHS hostinge taşınabilir mi?

Gerekli erişim bilgileri sağlandığında İHS telekom destek mühendisleri tarafından bir başka sunucudan kurulan web sitesi hiçbir veri kaybı yaşamadan ve çalışır vaziyette İHS telekom üzerinde ki hesaba taşınabilmektedir.

E-posta mesajları güvenlik taramasından geçmekte midir?

İletiler tek tek posta kutusuna düşmeden önce İHS telekom tarafından tasarlanmış olan Kangal e-posta güvenlik duvarınca filtrelenir ve ardından posta kutusuna düşer. Kangal güvenlik duvarı sayesinde AntiVirüs ve AntiSpam taraması yapılmaktadır.

Web sitesi kurucu hizmeti sağlanmakta mıdır?

İHS telekom mühendislerince wordpress, joomla veya daha bir çok içerik yönetimi üzerine kurulum ile birlikte konfigürasyon desteği sağlanmaktadır. Bu konuda acemi olan kişilere talep etmeleri halinde web sitesi baştan sona web site kurucuları tarafından kurulmakta ve çalışır halde web sitesi sahibine teslim edilmektedir. Ayrıca web mail desteği de müşterilere sunulmaktadır.

Web hosting paketlerinde programlama desteği yer alır mı?

Web hosting paketlerinde kullanılan phc scriptlere dair sorunlar analiz edilir ve uygun bir çözümleme yöntemi ille sorun giderilmeye çalışılmaktadır. Problem çözümünde ki süre 2 ila 72 saat arasında gerçekleştirilmektedir. Problemin mahiyeti bu süreyi belirlemede temel etkendir.

Web hosting paketleri nelerdir?

Bireysel, kurumsal, profesyonel ve webmaster paketleri yer almaktadır. Her bir pakete göre ücretlendirme yapılır ve ödemeler yıllık bazda yapılmaktadır. Nano paket 9,95 dolar, bireysel paket 19,90 dolar ve profesyonel paket ise 3,20 dolar olmaktadır.

Satın alınan web hosting ürünü sonra ki aşamalarda değiştirilebilir mi?

Paket değişikliği gerek kapasitenin arttırılması gerekse daraltılması yönünde yönetim paneli sayesinde otomatik tıkla gerçekleştirilmektedir.

IP adresi özel olarak sağlanmakta mıdır?

SSL sertifikası kullanımın da talep edilmesi halinde özel olarak IP hizmeti sağlanmaktadır.

Hosting paketlere PHP desteği sağlanır mı?

Windows hosting paketleri PHP programlama dili desteğine sahip olmamaktadır.

$1’a Web Hosting Fırsatı!
Dünya’nın En İyi Hosting Firmalarını Görün
admin

Bir cevap yazın