Bizi Arayın

08505211680

WhatsApp

08505211680

Canlı Destek

Chat / E-posta

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Limitsiz Web Hosting Firmaları

limitsiz-web-hosting

Godaddy limitsiz hosting hizmetinde hiç kuşku yok ki dünyanın en büyük firmalarından birisidir. Neredeyse hosting sektöründe her yerde Godaddy ismi görülmektedir. SuperBowl gibi saniyesi 1 milyon dolar olan bir organizasyona reklam verecek kadar dev bir firma. Godaddy’nin temel politikası müşterilerine bir şey satarken başka şeylerde satmak. Özellikle alan adını çok ucuz fiyatlara satması ile ünlüdür. Müşteriler alan adını satın almaya çalışırlarken ayrı ayrı bir sürü hizmetini de satmak için uğraşmaktadır.

Ucuz ve limitsiz web hosting hizmeti arayan kullanıcıların vazgeçilmez tercihi Godaddy, 30 milyondan fazla alan adını içermektedir. Hosting şirketinden çok alan adı ile anılmalarının ana nedenlerinden birisi de budur. Çok ufak bir hesapla Godaddy şirketinin sadece alan adı üzerinden yıllık 400 milyon dolar ciro yaptığını söylemek mümkündür. Kimi kullanıcılar çok severken bazı kullanıcılar Godaddy hosting’den nefret etmektedir. Ancak ne olursa olsun hosting hizmetinde dünya öncülerinden birisidir. Godaddy sunduğu hosting hizmetleri ile diğer hostibg şirketlerine göre daha az şey önerse bile ancak bazen herkes sınırsız hosting almayabilir. Netice olarak sundukları disk alanı ve trafik hemen hemen herkes için yeterli durumdadır. Bunun fiyatı aylık olarak 4 dolar olduğu düşünülürse kesinlikle Godaddy en önemli bir tercih olmaktadır.

Godaddy sınırsız hosting 50’nin üzerinde tek bir tıklama ile kurulan yazılım hizmetleri sunuyor. Hosting paketlerini en küçük boyutu 10 GB disk alanı ve 300 GB trafik alanı barındırıyor. Dünyanın en büyük hosting ve alan adı şirketi olan Godaddy, kalabalık bir net hizmetine karışmak isteyenler için oldukça ideal bir hizmettir.

Tüm Godaddy hosting paketleri en az 500 adet eposta hesabıyla gelmektedir. Bu durum büyük bir şirket için bile yeterli bir durumdur. Tüm bunların yanı sıra 10 MySQL databese, 50 eposta yönlendirme ve bunlarında, forum, photo galeri gibi pek çok tıklama ile kurulan yazılım imkânı sunmaktadır. Aynı zamanda günlük yedekleme seçeneği sunan şirkette diğer hosting şirketlerinin de farklı olarak bedava alan adı verilmiyor. Ancak rekabet dolayısı ile alan adı için yıllık 2 dolar alınıyor. Ücretine göre Godaddy hosting çok değişik içerikler sunmuyor. Ancak bu dünyanın en büyüğü ile çalışmak isteyenler için ideal bir durumdur.

Godaddy limitsiz hosting akmaz kokmaz politikasıyla performans testlerinde birçok uzmanın tercih edilmesi gereken hosting firması olduğu görüşü ile güven veriyor. Sunucu üzerinde sınırlama olması nedeni ile aşırı yoğunluk gibi sorunlarla karşılaşılmıyor. Godaddy hosting kullanıcıları tarafından sevilen ve birçok kesim tarafından övgü ile bahsedilen, çalışma performansı ve kurumsal kimliği ile dünya genelinde büyük ün yapmış bir hosting şirketidir. Yaklaşık 4000 üzeri çalışanı ve kaliteli müşteri hizmetleri ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Dünya genelinde yaklaşık 17 merkezde tesisleri bulunan şirketin, dünya genelinde 30 milyon civarında müşterisi bulunmaktadır. Birçok uygulamanın patentini alarak dev bir şirket olduğunu göstermiştir.

$1’a Web Hosting Fırsatı!
En İyi Sınırsız Hosting Firmalarını Görün
admin

Bir cevap yazın