Bizi Arayın

08505211680

WhatsApp

08505211680

Canlı Destek

Chat / E-posta

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Turkticaret.net Hosting İncelemesi

$1’a Web Hosting Fırsatı!
Dünya’nın En Kaliteli Hosting Firmalarını Görün

Turkticaret.net hosting ( hosting sitesi )

müşterilerine 3 ayrı başlık altında hosting hizmeti sunmaktadır.

1) Bireysel hosting hizmetleri nelerdir?

Bireysel hosting hizmetini alacak olan kişilere yine 3 değişik şekilde başlangıç, ekonomik ve profesyonel hosting sunulmaktadır. Ücretlendirme yıllık olarak yapılmaktadır. Yıllık ödeme tutarı ise 69.99 TL’dir. 1 GB disk alanı, 10 GB aylık transfer, tek domain, 25 tane e-mail, her hesap başına 50 MB e-mail kotası, 1 MySOL özellikleri tanınmaktadır. Bireysel başlangıç paketi windows ve linux sürümlerle uygun düşmektedir. Ekonomik paket başlangıç seviyesini biraz daha aşmış olan kişilerce kullanılmaktadır.

Yıllık ödeme tutarı 159.99 TL’dir. Sınırsız disk alanı ve aylık transfer, 2 adet domain hakkı, 75 tane e-mail, her hesap başına 100 MB e-mail kotası, 10 MySOL özelliği tanımaktadır. Windows vw linux sürümleri ile uygunluk göstermektedir. Bireysel profesyonel paket ise yine windows ve linux sürümleriyle uygun olmaktadır. Yıllık ödeme tutarı 179.99 TL’dir. Paketin adından da anlaşılacağı gibi daha çok web sitesi alt yapısına dair kapasitesini genişleten kişilerce tercih edilmektedir. Sınırsız disk alanı ve aylık transfer imkanı, 3 adet domain, 100 adet e-mail, e-mail kotası 20 GB olmakla birlikte site sahipleri kendileri yönetmektedir ve sınırsız MySOL hizmeti sunmaktadır.

Bireysel hosting paketine dair genel bilgiler: Dünya genelinde kullanılarak popüler hazır web sitesi uygulamalarında yüzde yüz uyumlu olarak çalışabilmektedir. İçerik yönetimi olarak worpress ve joomla başta olmak üzere daha pek çok tasarım seçeneği sunulmaktadır. Aynı zaman da e-ticaret çözümleri olan PrestaShop, Proticaret, Opencart hizmetlerinden faydalanılabilmektedir. Tercih edilen yazılım hosting paketini aktive ettikten sonra tek tıkla basit bir şekilde kurulabilmektedir. Web sitesini kuracak kişilerin tasarım yada yazılım bilgisi olmasa dahi satın alınan hosting paketleri son derece kolay bir kullanım sunmaktadır.

2) Kurumsal hosting hizmetleri nelerdir?

Kurumsal başlangıç paketi yıllık 249.99 TL ödeme gerektirmektedir. Sınırsız disk alanı, transfer ve MySOL, 5 adet domain, 100 adet e-mail ve 30 GB e-mail kotası olup bu kota yönetilmeye açıktır. Windows ile linux sürümlerde uyumludur. Kurumsal ekonomik paket yıllık 349.99 Tl ile ücretlendirilmektedir.

Sınırsız disk alanı, sınırsız aaylık transfer ve MySOL özellikleri ile 10 adet domain, 250 adet e-mail, yönetime açık 30 GB e-mail kotası özelliklerini içermektedir. Windows ve linux sürümleri ile uyumludur. Kurumsal profesyonel paketin yıllık ücreti 499.99 TL olmaktadır. Sınırsız disk alanı, aylık transfer ve MySOL, 20 adet domain ve 300 adet e-mail olup yönetime açık 30 GB e-mail kotası içermektedir.

Kurumsal hosting paketlerine dair genel bilgiler: Firmalar bireysel hosting paketlerine göre daha yoğun trafik ve daha çok sayıda e-mail ihtiyacı duyduklarından kapasitesi açısından daha geniş özellikler barındıran paketlere gereksinim duyarlar. Kurumsal hosting paketleri de firmalara bu konuda gerekli hizmeti sunabilmektedir.

3) Bayi hosting hizmetleri nelerdir?

Yine bir öncekiler de olduğu gibi başlangıç, ekonomik ve profesyonel paketler bu aşamada da görülmektedir. Her birinde sınırsız disk alanı, aylık transfer ve MySOL özellikleri ortak olarak sunulmaktadır. Yine bu pakette windows ile linux sürümlerinde uyumluluk gösterir. Domain adetleri başlangıç pakette 50, ekonomik pakette 100 ve profesyonel pakette 150 olmaktadır. E-mail adedi başlangıç pakette 300, ekonomikte 500 ve profesyonel de sınırsızdır. Her birinde e-mail kotası yönetilmeye açık olup başlangıçta 30 GB, ekonomik ve profesyonel paketler de 50 GB olmaktadır. Fiyatları ise sırasıyla 999.99 TL, 1499.99 TL, 1979.99 TL olmaktadır.

$1’a Web Hosting Fırsatı!
Dünya’nın En İyi Hosting Firmalarını Görün
admin

Bir cevap yazın