Bizi Arayın

08505211680

WhatsApp

08505211680

Canlı Destek

Chat / E-posta

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Web Hosting Şirketleri

web-hosting-sirketleri

Hosting şirketleri içerisinde hizmet kalitesi bakından en göze çarpan şirket Godaddy Hosting şirketi olarak göze çarpmaktadır. Godaddy domain konusunda dünya genelinde tartışmasız en iyisi denilebilir. Bu hizmet kalitesini hosting sektörüne de taşıyarak adından sıkça söz ettirmiştir. Godaddy hosting şirketi dünyanın en büyük alan adı kurulu olarak dikkat çekmektedir.

Kısa sürede tüm dünyada alan adı konusunda marka konumuna gelmiştir. Dünya genelinde 59 milyon alanın adının temelini Godaddy Hosting şirketi oluşturmaktadır. 13 milyon müşteriye yaklaşan hizmet çevresi ile kalitesini bariz bir şekilde ortaya koymuş bir şirket olma özelliğini taşımaktadır. Dünya genelinde birçok yerde toplamda 14 tesis kurarak alan adı ve domain konusunda rekabet edilemez boyutlara gelmiştir. Vermiş olduğu hizmetin yanı sıra 4000 kadar çalışanı ile kurumsal anlamda da dev bir şirket haline gelmiştir. Kaliteli müşteri hizmetleri ile müşterilerinin soruları ve sorunlarına yerinde cevap vermektedir.

Godaddy Hizmetleri Nelerdir?

Godaddy Hostin hizmetlerinin müşteriyi memnun edecek birçok hizmeti bulunmaktadır. Bunlardan ilki Web Barındırma hizmetidir. Diğer bir adı ile Share hosting olan klasik kullanıcılar ve paylaşımcı müşterilerin alabileceği ekonomik, lüks ve üst düzey paketlerde hizmet verilmektedir. Godaddy’nin vermiş olduğu bir diğer hizmet ise sanal sunuculardır. Özellikle küçük bir sanal sunucuya sahip olmak isteyenler ile normal sitelere göre biraz daha fazla trafik alan siteler 1, 2, 4, 8, 16, ve 32 GB ramlı sanal sunuculara sahip olabilmektedirler. Ayrılmış sunucu hizmeti de Godaddy’nin bir başka hizmetidir. Bu hizmetten daha çok host satışı yapmak isteyen çok yoğun trafik alan siteler 2, 4, 8, 16 ve 32 GB ramlı gerçek sunucular hizmeti de vermektedir.

Godaddy Ödüllü Güvenlik Hizmetleri

Godaddy ödüllü güvenlik hizmetleri ile web sitelerinin sürekli güvenli olmaları için sürekli takip ve araştırma yapılmaktadır. Bu hizmet Godaddy Hostin hizmeti bünyesinde verilmektedir.

Godaddy Hosting Hizmetleri Paketleri Nelerdir?

Godaddy Hosting hizmetleri paketleri; Ekonomik, Lüks ve üst düzey paket olmak üzere 3 farklı paketten oluşmaktadır.

1. Ekonomik Paket:

Bu pakette sınırsız web trafiği, 1 web sitesi, 100 e-posta adresi, 100 GB alan, 1 adet ücretsiz domain, tek bir tıklama ile 200 yeni uygulama yükleyebilme, kolay kullanım paneli ve güvenlik hizmeti ekonomik paket içerisinde verilen hizmetlerdir.

2. Lüks Paket:

Bu pakette sınırsız web sistesi ekleme ve web trafiği, 500 e-posta adresi, sınırsız depolama alanı, 1 adet ücretsiz domain, tek tıklama ile birlikte 200 yeni uygulamayı indirme özelliği, kolay kullanım paneli ve güvenlik hizmetleri bu paket içerisinde verilen hizmetlerdir.

3. Üst Düzey Paket:

Bu pakette sınırsız paket ve web trafiği ile birlikte sınırsız depolama alanı, 1 adet ücretsiz domain, 1000 e-posta adresi, bir tek tıklama ile 200 yeni uygulama indirme özelliği, esnek kullanım için kullanım paneli ve güvenlik hizmetleri ile 1 yıllık dsl sertisikası bu paket içerisinde gelen tatminkâr hizmetlerdendir. Kullanıcılar kendilerine uygun olan paketi seçerek hizmetlerden faydalanmaktadır.

$1’a Web Hosting Fırsatı!
Dünya’nın En İyi Hosting Şirketlerini Görün
admin

Bir cevap yazın