Bizi Arayın

08505211680

WhatsApp

08505211680

Canlı Destek

Chat / E-posta

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Daniel Wellington Saatleri

Daniel Wellington Türkiye’ye Gönderim Yapıyor.
En Son İndirim ve Fırsatları Gör! Siteye Git

danielwellington-inceleme

Şıklığı sadelikle buluşturan ve kendini olduğu gibi ifade etmekle kalmayıp, hem sportif hemde resmi olabilecek bir saat markası olan Daniel Wellington özellikle deri kayışlarında bulunan sportif dokuyu minimalist dizaynları sayesinde takım elbise ve diğer resmi kıyafetlerle uyumlu hale getirmiştir. Vintage tarzını benimseyen kişilerin son zamanlarda vazgeçilmezi olan saatleriyle adından söz ettirmektedir.

Kuruluş;

Firma 2011 yılında Stockholm / İsveç’de kurulmuş ve kuruluş hikayesi olarak hayli ilgi çekici bir hikayeye sahiptir. Filip Tysander isimli yatırımcının bir gün “Daniel Wellington” isimli bir İngiliz ile tanışması ve kendisinde gördüğü saatin dikkatini çekmesiyle hikayesine başlıyor. Bu hoş tesadüf sonucunda markaya isim babalığı da yapmış kişinin kolunda Nato kayışlı bir saat fark ediyor.

Aradığı tasarımı bulduğunu fark ettiğinde ise tasarımlamaya ve hayalinden geçirdiği vintage tarzında ürünlerin nasıl olması gerektiğine karar veriyor. Tasarımlarını minimalist bir çizgide gerçekleştiren Flip Tysander klasik Nato kordon / kayışların kendisinde ortaya çıkardığı his ile hayalindeki son eksik parçayı tamamlamış olduğunu fark ediyor. Klasik mavi, beyaz, kırmızı nato renklerinin doygunluğuyla bir çok tasarım ortaya çıkarıyor.

Tasarım;

Günümüzde birçok moda tarzı olması ve bazı kişilerin genel moda akımlarına uymayıp kendi tarzlarını yansıtan ürünleri seçtikleri aşikardır. Bu durumda vintage moda akımı kişilerin kıyafet ve aksesuar tercihlerinde “eski moda” tercihlerini tekrar benimsemesi sonucu ortaya çıkmıştır. Bu durumlarda seçilecek kıyafet ve aksesuarların birbirini tamamlaması ve tercihlerin örtüşmesi gerekmektedir.

Bu durum firma için bir avantaj olarak göze çarpıyor, bir aksesuar olarak saatin olmazsa olmaz parçaları hiç şüphesiz ki kordon ve saat mekanizmasının olduğu bölge bu iki parça birleşerek en önemli moda aksesuarımızı yaratıyor. Firma değiştirilebilir kordonlar ile her saatin eşsiz olmasını sağlamış gözüküyor, çeşitli renk tercihleriyle de desteklediği kordonlarıyla her kıyafetle uyum içeresinde olmasını sağlıyor.

Günümüz tasarım dünyasında birçok uluslararası marka çıkaran Baltık Avrupası karşımıza tekrar çıkarak bizim isteklerimizi karşılayan, günlük ve resmi hayatımızda seçimlerimizi tamamlayacak olan aksesuarla imdadımıza yetişiyor. Her tasarımı özel kılacak küçük dokunuşlarla eşsiz, bütünlük içeresinde olan tercihleri tamamlayacak ve kendimizi tam olarak ifade etmemize yarayacak minimal tasarımlarıyla kendimizi daha iyi ifade etmemize olanak sağlıyor.

Saat tercihlerinde en önemli etken kordon ve saatin camının çizilmemesi olarak düşünüldüğünde firma kordon değiştirile bilirliğiyle bize seçim olanakları sunuyor. Klasik Nato kordon ile sportif, deri kordonlarda ise siyah, kahverengi renkleriyle ve bu renklerin daha doygun gözükmesine yardımcı olacak gümüşi, altın rengiyle bezenmiş rose olarak tercihlerimizi daha iyi yapabilmemiz ve kendimizi daha iyi yansıtabilmemize imkan sağlıyor. Saat göbeklerinde minimalist tasarımların olduğu ve sadelikle tasarlandığından bütün kordon çeşitleriyle uyumlu ve tercih ettiğimiz kıyafetlerimizi tamamlayacak bir aksesuardan daha çok vazgeçilmez bir tercih olarak öne çıkıyor. Küçük dokunuşların büyük etkileri olduğunu unutmayalım.

Daniel Wellington Türkiye’ye Gönderim Yapıyor.
En Son İndirim ve Fırsatları Gör! Siteye Git
admin

Bir cevap yazın