Bizi Arayın

08505211680

WhatsApp

08505211680

Canlı Destek

Chat / E-posta

Dünyanın En İyi Web Hosting Firmaları

En iyi hosting firmalarını sizler için inceledik. Günümüzde yerli ve yabancı çok sayıda webhosting firması var ve internetin büyümesine paralel olarak bu firmalar da olağanüstü oranlarda artmakta. Evet tüm firmalar orada, karşımızda dururken peki bizler hangi web hosting firmasını seçeceğiz? Dünyanın en iyi hosting firmaları hangileri? En kaliteli hosting nerede sorusunun cevabını bulmaya hazır olun. İnternet Mühendisi olarak yeryüzündeki en iyi hosting şirketlerini beğeninize sunuyoruz.

Sizler İçin Seçtiğimiz En İyi Hosting Firmaları:

Sıra Web Hosting SağlayıcıÖzellikler DetaylarSiteye Git
1 GoDaddyAlan: 100 GB
Trafik: Sınırsız
Fiyat: $1/Ay
Bedava Domain, Türkçe Hizmet, Para İade Garantisi Siteye Git
2 HostingerAlan: Sınırsız
Trafik: Sınırsız
Fiyat: $0.80/Ay
Bedava Domain, Para İade Garantisi Siteye Git
3 JusthostAlan: Sınırsız
Trafik: Sınırsız
Fiyat: $3.95/Ay
Bedava Domain, Para İade Garantisi Siteye Git
4 WebhostingpadAlan: Sınırsız
Trafik: Sınırsız
Fiyat: $1.99/Ay
Bedava Domain, Para İade Garantisi Siteye Git
5 HostpapaAlan: Sınırsız
Trafik: Sınırsız
Fiyat: $3.95/Ay
Bedava Domain, Para İade Garantisi Siteye Git

Önemli Not: WordPress kurulumlarınızı ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Bedava site kurulumundan yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

[si-contact-form form=’1′]

Şüphesiz, iyi bir hosting firması seçerken dikkat edeceğimiz kriterler vardır. Bir webhosting firması kişisel yada şirket kullanımları için websitelerini ve bu websitelerinin içerdiği bilgileri barındıran firmadır. Eğer bir web hosting hizmeti almaya karar verdiyseniz, paranızın karşılığıyla satın alabileceğiniz en iyi hosting planını satın almak istersiniz. Verdiğiniz parayı gerçekten hakedecek web hosting firmaları olduğu gibi sizi çok pişman bırakacak firmalar da piyasada mevcuttur. Hosting hizmeti alırken bir kaç hususa dikkat ederseniz en iyi web hosting hizmetini alma adına avantaj yakalarsınız. Tanınmış bir webhosting firması ve memnun müşteriler herzaman için bir avantajdır. Milyonlarca websitesi barındıran bir webhosting firması pek tabi büyük bir firmadır ve bu kadar websitesi barındırması müşterilerinin bu firmadan memnun olduklarının bir kanıtıdır. Siz de webhosting alırken bu memnun müşterilerden ve bu firmalar ile ilgili deneyim sahibi olan kişi yada websitelerin görüşlerinden yararlanabilirsiniz.

Günümüzde hosting alanında gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında büyük bir rekabet söz konusu. Binlerce firma web hosting yarışında daha çok müşteri kapma yarışında. Web hosting dünyasının kalbinin yabancı hosting firmalarında attığını söyleyebiliriz. Özellikle ABD lokasyonlu hosting şirketleri bu piyasada dünyadaki rakiplerine nazaran çok çok önde. Öyleki yüzbinlerce müşterileri olan ünlü en iyi hosting firmaları var ve bu firmalar günden güne büyüyorlar. Büyümelerini elbette kaliteli hizmetlerine borçlular. Çoğu ünlü en iyi hosting firması müşterilerine koşulsuz para iadesi sunuyor. Yurtdışından web hosting almak üstelik çok kolay. Kredi kartı ve Paypal ile ödeme yapabilme imkânınız var. Türkiyedeki visa ve mastercard logolu herhangibir kredi kartıyla birkaç dakika içerisinde siparişinizi tamamlayıp gerçekten mükemmel özelliklere sahip bir web hosting paketine sahip olabilirsiniz. Yurtdışı hosting firmaları özellikle amerikan hosting firmaları bizlere gerçekten çok cazip fiyatlar sunuyorlar.

İnsanların yeni bir internet sitesine başlarken yaşadıkları ilk sorunlardan biri kendileri için doğru olan en iyi domain host’unun hangisi olduğudur. Bu uzun süredir etrafta dolaşan bir konu, özellikle dikkatinizi çekmek için yarışan pek çok farklı şirket varken. Sizin için en uygun olanı nasıl seçebilirsiniz? Sizin için en iyi hosting seçeneği ararken bu ipuçlarına da bakıp göz önünde bulundurun. En ucuz hosting, en iyi hosting demek değildir: Yapabileceğiniz en büyük hata ucuz planı seçmektir. Her zaman piyasa araştırması yapmalısınız ve belirli bir fiyat diliminde ne kadar hizmet alacağınızı görmelisiniz. İyi bir planın ne olacağını saptadığınızda piyasaya bakabilir ve o hizmetleri ne kadar ucuza alabileceğinizi görebilirsiniz. Karşılaştırın ve hangisi iyiyse onu seçin. Fiyatın yanı sıra tüm özelliklerini de tarttığınızdan emin olun. Daha çok, daha iyi demek değildir: Öte yandan, insanlar başkalarını aşırı derecede yüksek alan ve bandwith seçenekleriyle yanlış yönlendirme eğilimindedir. Sunduklarının onda biriyle karşılaşmama şansınız hayli yüksek, bu yüzden bu tekliflerini sağlıklı bir değerlendirme birimi olarak almayın. Eğer domain’inizde o tarz bir trafik planlıyorsanız, dedicated server araştırmalısınız.

Bizim için en iyi hosting firmasının hangisi olduğuna nasıl karar vereceğiz? Popüler daha iyi demek değildir: Sadece bir çok insanın kullanıyor olması, onu daha iyi yapmıyor. Ne kadar domain’e ihtiyacınız var? Bu önemlidir. Sadece tek bir domain kullanan çok fazla sayıda insan yok, çoğu insan hosting için iki domain hatta daha fazlası, belkide on kadar yüksek sayıda domain kullanıyor. Sadece bir domain ile hosting yapan bir çok firma var, bu yüzden daha fazlasını sağlayabilen bir şirket araştırmak isteyebilirsiniz. Kaç site açıyorsunuz? Bazı şirketlerin çok sayıda domain’e izin vereceği gibi, sizin de kaç tane site açmaya izniniz olduğunu bilmeniz gereklidir. Bazıları sınırsız domain ile en iyi hosting hizmeti veriyor gibi görünür, ama sonra sadece depolamaya izin verip, siteyi açmaya izin vermediğini öğrenirsiniz. Bu durum, hizmeti tamamen işe yaramaz bir hale getirir. Sizin o şirketin hizmetiyle kaç tane site host edebileceğinizi öğrenmeniz gereklidir. Müşteri hizmetleri: Popülarite için gitmemekle neredeyse aynı önemde, hizmeti almak istediğiniz servis sağlayıcısının itibarını gerçekten kontrol etmeniz gereklidir. Müşteri hizmetleriyle konuşun ve onlara sorular sorun, cevabını biliyor olsanız bile. Desteğin ne kadar etkili olduğu konusunda bir fikre sahip olacaksınız ve size saygıyla ne kadar iyi cevap verdiklerini göreceksiniz. Mümkün olduğu zaman iki aracı kullandığınızdan emin olun. Çoğu hizmet sağlayıcısı onlarla canlı sohbet etmenize, telefonla konuşmanıza ve onlara e-mail atmanıza izin verecektir.Bu Sayfayı Paylaşın: