Web Yazılım

Çekici ve kusursuz işleyen bir websiteye sahip olmak için servet harcamak zorunda değilsiniz. En iyi hosting firmaları websitenizi kolayca kurup yönetebileceğiniz yazılım paketleriye birlikte gelir ve bu yazılımlar birkaç tıkla rahatça sitenize kurulabilir. Çok az bilgisayar bilginiz olsa da, yada hiç teknik bilgiye sahip olmasanız dahi bu yazılımları websitenize yüklemek ve yönetmek çok kolaydır.

Ücretsiz Web Yazılımlarını Kolayca Websitelerinize Kurun:
Aşağıda bir kısmı listelenen dilediğiniz web yazılımını sitenize ücretsiz ve zahmetsizce otomatik bir şekilde kurmanıza imkan veren en iyi hosting firmalarını şimdi görün ve değerlendirin.
Yazılımların Kolay Kurulumuna İmkan Veren En İyi Hosting Firmaları

İçerik Yönetim Sistemleri Yazılımları
Wordpress, Drupal, Joomla yada ne dilerseniz. Websitenizi mükemmel işleyen bir sisteme çevirmek çok kolay. Hayalinizdeki websiteye sahip olmak otomatik kurulum paketleriyle birkaç adım ötede.

Topluluk Sistemleri Yazılımları
Websitenizi bir foruma çevirin yada üyeleriniz için sohbet alanları oluşturun. Müşterilerinize yada ziyaretçilerinize periyodik olarak epostalar ve bilgilendirme mesajları gönderin. insanların sitenizde paylaşımlarda bulunmasına imkan verin.

E-Ticaret ve İş Yazılımları
Websitenizi elektronik ticarete açmak ve Türkiye’den ve Dünyadan müşterilerin sitenizden alışveriş yapmalarına imkan vermek çok kolay. osCommerce, Magento, OpenCart ve nice ünlü ve başarılı ücretsiz yazılım. faturalandırma, Proje yönetimi ve Sitenizde Reklam gösterme yazıımları.

Resim, Dosya ve Multimedya Yazılımları
Fotoğralarınızı, Galerilerinizi, Video ve Müzik İçeriklerinizi, Multimedya Dosyalarınızı daha kolay yönetmeniz, ziyaretçi ve üyelerinize sunmanız için ihtiyacınız olan tüm yazılımlar.

Chat ve Destek Yazılımları
Dilerseniz müşterilerinize canlı destek verin yada isterseniz ziyaretçilerinizin açmış olduğu soru ticketlarını profesyonel bir sistemle cevaplayın.

Diğer Hazır Web Yazılımları
İsterseniz websitenize anketler yerleştirin, arzu ederseniz sitenizde wiki yada sözlük tarzı bölümler oluşturun, hatta twitter benzeri bir mesajlaşma ağı kurun, ziyaretçi defterleri, takvimler, formmailler, url kısaltıcılar ve daha niceleri. Hepsi çok kolay ve ücretsiz.

Size Özel Yazılımlar
Eğer sitenizde var olan yada yüklemek istediğiniz web yazılımı üzerinde değişiklikler düşünüyorsanız, size ve işinize özel modifikasyonlar ve düzünlemeler yaptırmak yada tamamen yeni bir yazılım, script yada kod yazdırmak istiyorsanız lütfen ücretsiz web danışmanlığı hizmetimizden yararlanmaktan çekinmeyin. En iyi ve uygun çözümü bulmak için lütfen iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçin.

Go to Top