$1’a Web Hosting Fırsatı!
Dünya’nın En İyi Hosting Firmalarını Görün

natro-inceleme

Natro vermekte olduğu hosting hizmet ile servis alt yapısında ki farklılık, müşteri destek hizmeti uygulaması, yalnızca servise odaklanmayıp firmanın sürekli AR-GE odaklı faaliyet göstermesi, ekonomik fiyatlandırma, ayrıca ücret olmadan limitsiz kaynak kullanımı, güncel donanımları sunması, çevre dostu alt yapısı ve çizgi telekom Tier 2+ veri merkezi natro.com’un tercih edilme sebeplerine genel bir bakışı oluşturmaktadır. Servisin verildiği cloud platforma tam hakimlik söz konusudur.

Bu iddia ise Çizgi Telekomünikasyon A.Ş yazılım uzmanlarınca platformun geliştirilmesidir. Bağımsız sunucu rollerinin etkisi servislerin birbirleri üzerine olan olumsuz etkilerini yok etmesidir. Her bir müşteri ile birebir ilgilenecek müşteri temsilcileri görev almaktadır. Problemin yada taleplerin zaman israfı olmadan ve insana ihtiyaç duyulmadan çözümlenmesi üzerine sürekli çalışma içerisinde bulunulmaktadır. Öyle ki basit bir ara yüz aracılığı ile müşteriler çözümleri kendileri bulabilmektedirler.

Bunun içinde gerkeli güncel yazılımlar platformda her daim hazır olsa bulundurulmaktadır. Firma Türkiye’de ki ilk cloud hosting firması olmaktadır. Platformun sahip olduğu otomasyon alt yapısı zamanla birlikte iş gücünden de tasarruf edilmesini sağladığından bütçe dostu olarak müşterilerine kesintisiz hizmet sunabilmektedir. Veri merkezinde kullanılan enerji kaynakları bir yeşil enerji üreticisinden tahsis edilmektedir. Donanımların enerji tasarrufu üzerinde durulmaktadır.

Genel olarak natro hosting cloud teknolojisi itibariyle müşterilerine birçok alanda esneklik sağlayan ve sürekli geliştirilmekte olunan ayrıca müşterilerin güncel yazılımlar ile problemlerini kısa zaman da çözebilecekleri bir platformdur.

Multi-platform cloud hosting teknolojisi nedir?

İlk olarak kolay bir kullanım sunmaktadır. İşletim sistemlerinin desteklemekte olduğu farklı scriptlerin yüksek performansla çalıştırılabildiği dizaynı itibariyle Dünya çapında tercih listelerinde bulundurulan dağınık yapı ile planlanmış ve ölçeklenebilir olması özelliğiyle bir web hosting platformu olmaktadır. Platform tüm rollerin bağımsız olarak çalıştığı farklı lokasyonlar ve genişleyebilen kaynaklar içermektedir.

Linux, Windows, e-posta, dns ve veri tabanı sunucuları hepsi de ayrı ayrı olarak birbirlerinden farklı kaynak havuzlarından beslenme yapmaktadırlar. Bulutun içerisinde sürekli izlenmekte olan sunucuların kaynak kullanımı eğer gerekiyorsa otomatik bir sistemle genişletilmeye uygunluk göstermektedir. Load balancer cihazlarında ki yüksek performans ile yük başarılı bir eşkilde sunucular arasında dağıtılmaktadır. Disk alanı, yeni sunucu, işlemci ve hafıza kaynağının eklenmesi her web sitesinin yüksek kaliteyle çalışması açısından gereklidir. Kullanıcı sahipleri web sitelerini başka veri merkezlerinde barındırmak isterlerse bu durumu gerçekleştiren faktör farklı lokasyonlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

$1’a Web Hosting Fırsatı!
Dünya’nın En İyi Hosting Firmalarını Görün