radore-web-hosting

Radore hosting sitesi, bireysel ve kurumsal web hosting hizmeti vermek amacıyla 2004 yılında Zeki Kubilay Akyol tarafından kurulmuştur. Firma, ilk veri merkezi yatırımını 2005 yılında gerçekleştirmiştir. Yine aynı yıl Telekomünikasyon kurumu tarafından internet hizmet sağlayıcısı olarak görevlendirildi. Radore, uptime experts sloganı ile güvenilir ve kesintisiz hizmeti ilke edinmiştir. Yapılan uluslararası araştırmaya göre Türkiye genelinde dört yıl üst üste Türkiye’nin en hızlı büyüyen veri merkezi unvanını almıştır.

Radore, 2014 yılında Doğuş SK Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş ve İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş ile büyümesini sürdürmektedir. Radore, Metrocity Avm’de toplam olarak 2.500 metrekare büyüklüğündeki 10.000 sunucu sayısı ile üçüncü nesil veri merkezi yatırımını 2015 yılında gerçekleştirmiştir. Radore, aynı yıl Selçuk Saraç ortaklığı ile sektördeki lider veri merkezi konumunu güçlendirmiştir. Genel özellik olarak % 100 fiziki güvenlik, kesintisiz internet erişimi, enerji ve iklimlendirmedeki ileri teknoloji ve deneyimli teknik personeli ile 7/24 müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Radore’nin hizmet verdiği veri merkezi hizmetleri şunlardır; Sunucu barındırma ve donanım kiralama, cloud servisleri, sunucu kiralama, Cdn, web hosting, alan, ssl ve yönetim servisleri hizmetlerini layıkı ile vermektedir. Radore’nin en büyük özelliği üst düzey fiziki güvenliği, iklimlendirme alt yapısı özelliği, yedekli internet erişimi hizmeti ve enerji üreten ileri teknoloji ile farkını ortaya koymaktadır. Radore’nin tecrübeli ekibi, resmi tatil günlerinde de 7/24 müşterilerinin hizmetinde bulunmaktadır. Günümüzde kamu ve özel sektör kuruluşlarındaki ya da bireylere ait kritik önem taşıyan onlarca uygulama Radore veri merkezinde barındırılmaktadır. Radore yaklaşık olarak 12 yılı aşkın bir tecrübesi ile ve tam alt yapısı ile SLA şartları içerisinde müşterilerine % 99.99 uptime garantisi sunmaktadır.

Radore’nin Kalite Politikası Nedir?
Radore süratle gelişen, her zaman lider veri merkezi şirketleri arasında yer almayı ilke edinen, her şartta gelişime açık ve müşteri memnuniyetini temel esas alan bir şirkettir. Radore, etik değerleri ilke edinerek müşteri istek ve taleplerini en doğru şekilde ve zamanında karşılamayı, sürekli iyileştirme ve geliştirme yaklaşımı doğrultusunda, tüm aşamalardaki verimliliği uluslararası arenada diğer firmalar ile rekabet edecek düzeyde olmayı, bünyesinde bulunan çalışanlarının kendilerini geliştirmek için sürekli meslek içi eğitimleri ilke edinen, kalite yönetim sisteminin verimliliğine önem vererek.

Standartlara ve yasal mevzuatlara iç denetimler ile bağlı kalmayı amaçlayan, tedarikçileri, müşterileri, iş ortakları ve çalışanlarının destekleri ile sürekli öğrenen ve gelişen bir organizasyon olmayı, düzenli ve sürekli büyüme, uzun vadeli başarıların sürekliliği için ilgili tüm taraflar ile ortak hareket etmeyi ilke edinmiştir. Çağın gereklerine göre teknolojiyi yakından takip ederek değişen zamanın ihtiyaçlarına göre çalışma prensibini belirlemektedir. Bu sayede oluşturduğu yönetim sistemi ile modern bir şirket ve uluslararası arenada diğer firmalar ile rekabette bocalamayacak bir düzeye gelmek için var gücü ile çalışan ve proje üreten bir firma olmayı ilke edinmiştir.

$1’a Web Hosting Fırsatı!
Dünya’nın En İyi Web Hosting Firmalarını Görün