strato-hosting-incelemesi

Strato avantajları nelerdir?

Avrupa pazarında saygınlık kazanmış bir hosting sağlayıcı olmaktadır. Yarım kalan konular veya hizmet söyleşmesine dair gizli masraflar yer almamaktadır. Fiyatlar makul olmakla birlikte ürünler son derece kaliteli hizmet sunabilmektedir. Dünya genelinde 1,6 milyonu aşkın web sitesine hizmet veren Strato hosting en büyük hosting sitesi ünvanına sahiptir. Maksimum güvenlik TÜV sertifikalı bilgi işlem merkezleri sayesinde gerçekleştirilmektedir.

Kurulan web sitesi maksimum düzeyde kullanılabilmektedir. Sahip olunan yüksek hız Performanc e Boost sayesinde olmaktadır. Dil seçeneğinde programlamalar yer almaktadır. Güncel teknolojiler takip edilemktedir, hizmetler paketlerle kapsamlı bir şekilde sunulmaktadır. WordPress, drupal ve joomla içerik yönetimleri ve diğer tüm içerikler bir tıklama ile kurulabilmektedir. İçerik ve tasarım konusunda herhangi bir sınırlamaya gidilmemiştir. Ayrıca metin ve resim düzenleme uygulamaları oldukça basittir. Strato popüler uygulamaları doğrudan etkinleştirebilme özelliği taşımaktadır.

Strato ile yeni üst düzey alan adlarının sipariş edilmesi ve avantajları nelerdir?

Web sitesi operatörü olan strato piyasaya çıkan yeni alan adlarına sahip olmak isteyen müşterilerine bu fırsatı sunmaktadır. Alışığı olduğumuz .com yada .de gibi alan adlarından farklı olarak web sitesine dikkat çekmek isteyen kişiler başlıca .berlin, .marketing, .email ve daha sayılması mümkün olan alan adlarına kolaylıkla sahip olabilmektedirler.

Posta kutularında ki GB esnekliği nasıldır?

Posta kutularında ki GB esnekliği 5 GB ile başlayıp 80 GB’a kadar ilerlemektedir. Tüm paketlerde posta kutularında esneklik sağlanmaktadır. Posta kutuları basit bir düzenleme ile gereksinime göre uyarlanmaktadır. 80 GB’lık –posta alanı birden fazla e-posta üzerinde paylaştırılabilmektedir. Posta kutularının boyutlarını değiştirmek de mümkündür.

SSL sertifikaları nasıl bir etkiye sahiptir?

İnternette dolaşan verilerle müşteri verileri korunmaktadır. SSL sertifikasının burada ki görevi veri paylaşımı esnasında üçüncü kişilerce bu verilere ulaşılmaması adına verilerin her birinin şifrelenmesidir. Bu durum ise müşterilerin güvenini kazanmak ve daha çok ciroya sahip olabilmek için önemlidir. SSL sertifikalarını yüklemek ise bir tıkla mümkündür. Bu neticede alan adlarına erişim kolaylıkla şifrelenmektedir.

Kişiler kendilerini ve verilerini internet kaynaklı sitelerden nasıl korumaktadırlar?

SSl sertifikaları bu konuda tam güvenlik sağlamaktadır. Strato veri merkezi Almanya da bulunmaktadır. Strato güvenlik sertifikalarının fonksiyonları kapsamlı oluşları ile müşterilerini tehlikelere karşı koruyabilmektedir. Birden fazla sayıda güvenlik fonksiyonları yer almaktadır. Bunlardan başta gelenleri ise BackupControl ve SiteGuard’dır.

Strato servis destekleri nelerdir?

Strato hosting’in en önemli yanlarından biri de web kullanıcılarının sadece kendi işlerine odaklanmasıdır. Geriye kalan web alt yapısı ile ilgili işlemler Strato hostin’e bırakılmaktadır. Müşteri hizmetleri departmanı birinci sınıf hizmet temin etmektedir. Ürünlerin içerdiği faydalı bilgiler ile başarıya başarı katılmaktadır. Alan adı ve bireysel IT alt yapısında büyümek Strato’nun sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır.

Genel olarak Strato hosting ücretli bir hosting hizmeti vermekte bunun karşılığında da verilerin tam bir güven odaklı çalışmasını sağlamaktadır.

$1’a Web Hosting Fırsatı!
Dünya’nın En İyi Web Hosting Şirketlerini Görün